пʼятниця, 28 грудня 2018 р.

[UA]Xmascon 2018


Зима радує не тільки лапатим снігом, морозцем а і прекрасною нагодою повірити у казку. Наближається той чарівний час, коли ми усі, заклопотані приготуваннями до свят, очікуємо дива. У атмосфері Різдва відбувся фестиваль Xmascon 2018, що уже протягом семи років проводять у Кракові.




Тривав він півтора дні і був дуже насичений різноманітними заходами, магазинчиками з цікавою аніме-атрибутикою та манґою, екзотичними японськими стравами та смаколиками. Проте найцікавішим пунктом, що зустрів нас з самого початку, була відсутність роздягальні. Для гостей це створило чималі незручності, адже верхній одяг і все необхідне, що треба для перебування на фестивалі залишити було по просту ніде, а фестиваль, нагадаю, відбувався 8 – 9 грудня, тож навряд чи хтось з гостей фестивалю волів би пройтися до місця призначення без пуховика і теплої шапочки (якщо тільки у вас є косплей Фьодора Достоєвського з Бродячих псів))). Зрештою для тих, хто не мав з собою нічого для косплею, це була чудова нагода перевдягнутися вішалкою для одягу.
 



Програма фестивалю була ну дуууууууже насичена. Настільки, що її розмістили на трьох окремих брошурах разом з мапою закладу, де усе дійство відбувалося. Якщо говорити про координацію на місці, то у джунглях легше було б зорієнтуватися, адже хелпери (адміністративні помічники) разом з картою далеко не завжди могли допомогти знайти потрібний зал з івентами. Одним словом дух пригод в стилі Індіани Джонса точно гарантований.

Щодо насиченості….. Здається навіть Герміона Ґрейнджер з маховиком часу не змогла б встигнути на усі покази, тематичні виступи та ігрові зали, що були запропоновані на фестивалі. Очі справді розбігалися від такого різноманіття цікавих подій. Серед них можу зокрема виділити майстер-класи з корейських танців у стилі K-POP від колективу Wakey. Енергійні дівчата у веселій атмосфері разом з іншими отаку танцюють під пісню крутого BTS. Хоч танець трохи складний, щоб отак одразу затанцювати а-ля айдол, але це не заважало насолоджуватися атмосферою. Ось відео з цього майстеркласу:



Що ви знаєте про японських самураїв: катани, специфічні обладунки і харакірі?  А ось реконструкційна група «Третій найманий загін японської піхоти» провела вражаючі покази бойового мистецтва самураїв і провела невеликий майстер-клас з бою на дерев’яних мечах. Крім того увесь перший день фестивалю для усіх охочих група презентувала кімнату з оригінальними зразками японської середньовічної зброї та предметів побуту. Також можна було навчитися грати у Го, Манджоґ та подібні старовинні настільні ігри. Ось посилання на Третій найманий загін японської піхоти: http://www.trzecinajemny.pl/



Ну і звісно ж найголовніша подія кожного такого фестивалю  ̶  конкурс косплею. У цьому році головну нагороду отримала косплеєрка Etne у розмірі 1000 злотих та офіційної статуетки фестивалю. Вона запрезентувала авангардний виступ у ролі доньки злодійки з мультфільму «Русалонька»  ̶  Уршули. Журі та глядачів не менше захопив номер косплеєрки Arashi, де вона у стилі Долорес Амбридж з «Гаррі Поттер і Орден фенікса» самовпевнено і захоплююче виконала пісню.
Очевидно, що кожен косплей був унікальним і здатним зацікавити будь якого отаку. Зрештою у кожного на це свій смак і своя фантазія. Ось посилання на офіційний запис конкурсу (від студії Konwenty Południowe):



Якщо вийти за рамки конкурсу, то тут рядові косплеєри явно проявили фантазію та доклали зусиль. Зустрічала я чимало людей у образах як маловідомих персонажів так і кожному анімешнику знаних. Попри те, що косплеєри-аматори неохоче погоджувалися фотографуватися (що, як я помітила, чомусь характерно для людей на усіх таких фестивалях у Польщі), атмосфера приязні та веселощів нікуди не зникала. Тут особливу роль, на мою думку, зіграли так звані Free Hugs. Люди, яким походу було просто лінь придумувати косплей, чіпляли на себе таблички з даним написом і ходили по всьому місці фестивалю. Їх як не дивно було досить багато, тож кожен бажаючий міг отримати порцію чи навіть дві обіймів.



Підсумовуючи, скажу, що фестиваль Xmascon 2018 у Кракові приніс мені ВАГОН і маленький візок емоцій (звісно ж позитивних!). Кожен отаку тут, як у чарівній зимовій казці, зміг знайти щось приємне для себе. Тож і я бажаю усім учасникам та фанатам клубу «Міцурукі» спіймати свою щасливу зірочку у різдвяну ніч та отримати те, чого кожен з вас найпалкіше прагне. З Різдвом вас, з Новим роком та веселих свят!!! Merry Christmas and a happy New Year!!!

 Розповідь приготувала:  Mari Sabel (https://www.facebook.com/myroslava.borets)

Модельєр і косплеєр Arisu Baskerwille


Про сукні Arisu ми почули раніше, ніж побачили образи самої косплеєрки. І тому, коли її фото потрапили на наш паблік Cosplay Ukraine, ми одразу вирішили порозмовляти з дівчиною на тему її творчості. Отже, сьогодні до вашої уваги Arisu Baskerwille.



З чого почалося захоплення аніме? З якого серіалу? 
Моє захоплення аніме почалося в далекому 2008 році. Тоді до нашого міста в гості до своєї бабусі приїхала подруга з Тюмені і привезла із собою пару томиків манґи і два диска з першими 50 серіями Наруто. Тоді ми два дні не виходили на вулицю, так захопилися переглядом.

А які аніме улюблені і чому? 
Мої улюблені аніме: Наруто, Фейт, Akatsuki no Yona, Код Гіасс, Макросс, Фронтир, Терраформери. Наруто зачепив мене своєю історією. Самотній хлопчик докладає багато зусиль, намагається завести все більше і більше друзів. Переживає зради, перше кохання, намагається вирішати все мирним шляхом, хоча все закінчується бійкою.

Фейт. Світ битого скла. Починаєш дивитися – наче нічого особливого, переключаєш або перемотуєш серії і БУМ! Ти знаходиш себе серед гори серветок, заливаєшся сльозами і щиро переживаєш за всіх персонажів. Фейт – це не тільки зібрання міфів, легенд та історичних особистостей. Це прекрасний світ, котрий показує та розказує історію кожного персонажа.

Розквіт Йони. Атиповий гаремник. Можливо, в першу чергу саме тому я полюбила цей серіал. Маленькій принцесі доводиться круто змінювати своє життя через вбивство батька. За цим так цікаво спостерігати: як з капризного та розбалуваного дівчиська Йона перетворюється в сильну духом і, навіть трохи тілом, дівчину. Вона готова піти на все заради своїх друзів. Їх благополуччя тепер хвилює більше, ніж її.

Код Гіасс. Вельми філософське аніме з мехами. Знову дружба, кохання, зрада… і все це серед королівської родини. Про Гіасс я можу говорити годинами.

Терраформери – просто криваве місиво. Ви не подумайте, іноді просто хочеться відпочити від банальних сюжетів, і тоді терри приходять на допомогу!

І, насамкінець, Макросс Фронтир. Знаєте, це аніме займає в моєму серці особливе місце. Я готова переглядати його по сотому колу. Треками Шеріл забита пам’ять в телефоні, а планшет хлопця окупований грою по Макроссу. Мехи, співачки, безкрайні простори космосу, військові, школа, всілякі раси жителів. Гадаю, в ньому кожний знайде щось близьке до себе.

Як зацікавились косплеєм?
Косплеєм зацікавилася ще в 7 класі. Коли своїми руками зі стрічок змайструвала пов’язку Конохи для себе та подруги. Потім випадково натрапила на красиві фото косплея Сакури Харуно, і все. Мені теж захотілося перевтілитися в улюбленого персонажа. Трохи шкодую, що вийшло втілити бажане лише через 4 роки. Як тільки переїхала до Дніпра на навчання, косплей-творчість почала набирати оберти.

Яким був перший персонаж, як робили його костюм, де був представлений? 
У мене було одразу два персонажа: Люсі Хартфілія з «Хвоста Феї» і Аліса Баскервіль з «Сердець Пандори». Тоді я довго і завзято шила костюми, ґрунтовно готувалася. Довго не могла підібрати музику, постійно уявляла, як це у підсумку буде виглядати. Саме з ними я вперше подалася на Акіхабару у 2013 році. Зараз вже не хвилюєшся за подані заявки, а тоді страшенно трусилася від кожного повідомлення.



Що було далі? Як розвивали свій талант?
Далі познайомилася з одногрупницею. Вона також захоплювалася аніме. Так і нас почали з’являтися спільні плани. Багато з них вже вдалося втілити в життя. Спочатку шила тільки для себе. При перегляді аніме сподобався персонаж, і я розуміла, що ось – хочу. Сідала, розписувала по деталям костюм, зачіску та інші нюанси, ходила по магазинам тканини в пошуках матеріалів. Так поступово стала пробувати нові техніки шиття, перестала боятися працювати з тканинами. Вишивання далося легко. А ось за розпис я досі боюся братися.

Хто або що надихало на створення нових костюмів?
На створення нового костюму мене надихає сам персонаж. Його характер, поведінка. Але нещодавно моєю музою та навіть наставницею стала пречудова Тетяна Варваріна, більш відома як Dzeshime. Мене вражають її роботи до глибини душі. Дивлячись на її вишивання, тони бісеру, страз, мережива і тканини просто дух захоплює. І це стимулює розвиватися. А коли мені потрібна порада, то першою справою з криком «Караул!» я біжу писати Тетянці.

Ми бачили Ваші сукні для інших косплеєрів. Як вчилися цьому мистецтву?
Я – самоучка. В роботі допомагають відео-уроки і майстер-класи в інтернеті. Завдяки бабусі та її сусідці навчилася будувати викройки. Іноді потрібні викройки знаходжу у світовому павутинні. Якщо у мене щось не виходить, то не опускаю руки, беру перерву і знову в бій! Весною нарешті піду на курси. Потрібно розвиватися, та й отримати сертифікат – теж великий плюс.



Яку працю (сукню або костюм) вважаєте вершиною своєї праці?
Гм. Тут навіть важко відповісти. Якщо говорити про обробку, то це костюм по артах Сакізо для Yuyami. По шиттю костюм досить простий. А ось дрібниці… Трусики та пояс для панчох вишивався двома видами бісеру. Всі складочки на корсеті закладалися вручну. Стрази клеїла паяльником.. Так же пішло кілька пачок кришталю на прикраси та «нитки» на поясі для панчох. Навіть білі рюші на корсеті були розшиті бісером.

Що стосується шиття, то це плаття Вентрикосус для Serenity Dark-Moon та моя сукня Юфемії. В них було вкладено дуже багато тканини. Вентрі потягнули 30 метрів, Юфі – близько 70. Обидва костюми прикрашалися коштовним камінням, стразами та напівнамистинами. І обидві сукні шилися за 6-7 днів.



А як клієнткам подобаються Ваші праці?
Більшість клієнтів задоволені моєю працею. Принаймні, вони так пишуть.

Чи були невдачі, і як з ними справлялися?
Безумовно, були і невдачі. Коли таке відбувається з моїм костюмом, то намагаюся маскувати. Коли косяки трапляються з костюмами замовників, то їх, звичайно ж, намагаюся завжди переробити, або скинути ціну за пошиття, або скомпенсувати ті матеріали, котрі були зіпсовані.

Над яким своїм персонажем працювали найдовше?
Найдовше працювала над Нанналі Ламперуж. Я вперше придбала жахливо дорогу тканину і боялася її зіпсувати. Тому мені знадобилося півроку, аби осилити цей образ. Шила з перервами, намагалася не сидіти над ним більше 2-3 годин. Інакше руки просто не слухалися і щось обов’язково йшло не так. Результат порадував не тільки мене, але і майбутню власницю костюма.

Чи робили у Вас замовлення хлопці і як працюється з ними? Чи менш вимогливі, чи ні?
З хлопцями працювати не доводилося. Хіба що тільки зі своїм молодим чоловіком. Для нього шила костюм асасина.



А чи траплялися взагалі дуже вимогливі замовниці або такі замовлення, від яких ви самі відмовлялися?
Було замовлення, від якого довелося відмовитися в процесі. Дуже підкачало здоров'я. Навіть шкодую, що не вийшло його закінчити.

 А як щодо оріджинал праць? Чи робили якісь свої сукні і чи плануєте?
Оріджинали не планую. Але шила пару. Нажаль, фото залишилися тільки ті, котрі прислала замовниця.

Як входите в образ персонажу, чи це важко, чи ні?
Увійти в роль персонажа зазвичай допомагають напарники. Наприклад, зараз на Анікон з командою готуємо дефіле зі «Світанку Йони». І товариші навіть у звичайному спілкуванні називається принцесою або Ваша Високосте. Це дуже мило і водночас надихає. Іноді досить переглянути аніме або кілька відео за участю персонажа, котрого косплею.

Які персонажі хочеться зробити ще, тільки в іншому костюмі?
Однозначно Шеріл Ноум, Юфемія ли Британія, Артурия Пендрагон, Нерона Клаудія. Думаю, список можна продовжувати вічно.

Яким був у Вашому житті самий перший фестиваль? Які враження?
Самим першим фестивалем в моєму житті була Акіхабара у 2013 році. Мені було дуже весело. До мене підходили фотографуватися люди, з’явилося багатенько нових знайомих. Це була сама яскрава подія в моєму житті. Не обійшлося без хвилювань перед виступом. Хоча мене досі трусить перед кожним виходом на сцену.



На яких фестах виступали? На яких плануєте?
За 5 років у косплеї мені вдалося відвідати Akihabara, Comic Con Ukrain, Khanifest, WEGAME, Yorokonde, Anicon, Fan Expo, Natsu Nami. Деякі з низ неодноразово. Планую з‘їздити на Альмор і зрову відвідати раніше вказані фестивалі. Не дарма ж готуються нові, більш складніші костюми, ніж звичайно.

А європейські фестивалі? Наприклад, варшавський Комік Кон чи познанський Пиркон, до котрих вже проторували доріжку наші косплеєри?
Ми з молодим чоловіком плануємо відвідати литовські Japan Now і Game On в наступному році.

А чи траплялися якісь цікаві чи кумедні історії під час виступів чи приготування? 
Смішних моментів маса. Починаючи від банальних панцушотів на сцені, закінчуючи корсетом, котрий летить з балкону на третьому поверсі. Уявляєте? Це відбулося буквально влітку! Не могла зістикувати шви корсету при зметуванні двох шарів і просто кинула корсет. Ну, не могла тоді подумати, що він пролетить через всю кімнату прямо до відкритого вікна. Як добре, що у подвір’ї мене всі знають і просто посміялися над цим разом зі мною. Під час підготувань та репетицій з друзями теж відбувається багато безглуздих та смішних ситуацій, але писати про них вийде надто довго.

Як себе почуваєте перед камерою? Чи є улюблені фотографи, з котрими постійно співпрацюєте? 
Перед камерою почуваюся впевнено. За всі роки зйомок виробилася м’язова пам’ять. Стало простіше позувати і сміятися над якимись недоліками фігури. В останні два роки постійно працювала з Олексійом Морозовим. Мені дуже подобається процес зйомки і результат, але готові фото доводиться чекати рік, іноді більше. Зараз хочу перейти до Kei і повноцінно знятися у Gaerwen art.



Як близькі та рідні люди відносяться до Вашого захоплення? Як друзі? Чи підтримують?
Батьки змирилися. Спочатку вони були проти. Доходило до скандалів з мамою. Зараз вона намагається тримати нейтральну сторону. Хоча всі проблеми зі здоров’ям валить на моє захоплення. Мене це навіть забавляє. Бабуся з дідусем подарували швейну машинку, щойно я почала шити. Єдина подруга, НЕ косплеєр і НЕ анімешник із задоволенням дивиться на нові роботи, критикує, підтримує. Для неї в моєму захопленні немає нічого ненормального (чомусь багато хто вважає анімешників ненормальними). А взагалі – косплей подарував мені багато чудових людей. Серед них моя улюблена дружина Asuka, чудова Orion і мого хлопця – оператора Art Video.

Які маєте захоплення, окрім косплею?
Окрім косплею захоплююсь створенням прикрас і литтям каменів з ювелірної смоли. Поки що їх ніде не показувала, але найближчим часом почну виставляти їх на продаж. Також класу з 6 полюбила вишивання хрестиком. Кілька картин висять у батьків.

Які творчі плани на майбутнє?
На майбутнє плани зростати, розвиватися і вдосконалюватися! Дуже хочеться пробувати щось нове і приваблювати більше клієнтів. В новому році постараюся радувати всіх більш складними, красивими і максимально проробленими образами.


Ми дуже вдячні Arisu за надзвичайно цікаву бесіду. Бажаємо дівчині творчих успіхів, цікавих замовлень і вдячних клієнтів, успішно отримати сертифікат. А ми з радістю хочемо бачити фото та фотосети Arisu на наших сторінках.

субота, 22 грудня 2018 р.

Yuyami Cosplay - чарівна Saber і не тільки


Якось під час пошуків ми знайшли одне чудове фото, і вирішили написати косплеєрці Yuyami. І хоча саме те фото так і не було опубліковано на Cosplay Ukraine, нам настільки сподобалися інші праці дівчини (особливо Сабер), що ми вирішили поговорити з нею про творчий шлях. 


З чого почалося захоплення аніме? З якого серіалу?
Це було вже дуже давно, мені тоді було 11 років. Ми з батьками були у відпустці і я познайомилася там з анімешніками...wasted)))) Почалося все класично - з Наруто, потім була Death Note, Chobits... понеслось))

Як зацікавились косплеєм?
Одного разу ми з моею найкращою подругою дивилися К-он! і вона сказала, що я дуже схожа на Міо. Потім вона познайомила мене з терміном "косплей" і якось ми вирішили спробувати. Вона пару разів зі мною косплеїла і вийшла (з теми – прим. редактора), а я косплею вже 10 років ХД

Яким був перший персонаж, як робили його костюм, де був представлений?
 Першою була все ж не Міо, а Will of the Abyss з Сердець Пандори. Це була катастрофа! Я викупила костюм через інтернет, взяла перуку у маминої знайомої, хоча та перука взагалі не була канонною, лише кольором, попросила однокласницю пофотографувати. Мені зараз соромно дивитися, але так воно насправді і почалося) 


Що було далі? Як розвивали свій талант?
Наступною таки була Міо і це був перший костюм, який мені пошили на замовлення. Шила його Єва Давидова, яка потім стала моєю подругою і дуже часто мене фотографувала. Потім я замовила костюм у Lucky Lot і Дайна(швачка) не відмовила мені, коли я запитала чи може вона мене навчити шити. Я зобов'язана їй всім, що зараз умію. Якби не вона я би не змогла досягти так багато. Вона дала мені "базу" далі я розвивала свої навички сама. Фотографувалася доволі довго у Єви, так і розвивалася.

Через багато років, я познайомилась з багатьма іншими фотографами і стала більше експериментувати. Якось раніше у мене з мейкапом було все досить погано і в останні 2 роки я активно працюю саме над цим. Також приділяю багато уваги позуванням і ідеям для зйомок - це мої нові пріоритети і інтерес в косплеї, але костюм все одно має бути ідеальним.

Хто або що надихало на створення нових костюмів?
Я дуже люблю шити щось те. що до цього часу ніколи не шила - це надихало. Звісно також надихали друзі і різні фото в інтернеті. Це не змінилося і по сьогодні) стало складніше зарядитися так. як раніше і працювати так само швидко, але я намагаюся :3.

Чи самі шиєте, крафтите? Як вчилися цьому мистецтву?
Шию сама, мене навчили у Lucky Lot за що я безмежно вдячна, бо це був перший поштовх. Крафтити можу, але що масштабне не роблю зазвичай, бо нема місця, інструментів. Я краще заплачу . Перуки якось теж сама стрижу та вкладаю. Майже все гуглиться і робиться через туторіали. От і все .



Які персонажі були улюбленими? І які хочеться зробити ще, тільки в іншому костюмі?
Усі улюблені і кожен косплей викликає ностальгію. Наприклад через косплей Kimi ni Todoke я познайомилась зі своїм хлопцем з яким ми вже 6 років разом! У інших костюмах...Аталанту хочу зробити у альтер-версії, 100500 планів на Старфаєр, Poison Ivy і ще дуже багатьох...! Плани досить часто змінюються через натхнення і тренди ХД.

У Вас в інсті є багато фото з Love Live. Чим для Вас є цей серіал? Яких саме персонажів з ЛЛ Ви косплеїли чи хотіли б зробити? І для Вас особисто який з гуртів цікавіший з точки зору персонажів: μ's чи Aquorus?
Love LIve - це просто БОЛОТО. Я ще у 2015 подивилася на них і захотіла зібрати команду. Я намагалася тричі, але усіх зібрати так і не вийшло. Я зробила понад 10 костюмів по ЛЛ... Я надовго застрягла у цьому фендомі...). Взагалі серіал тупий, ну от чесно, але костюми і гра просто мммм. Вони мене полонили)
Робила Умі і Даю і хочу нарешті зав'язати(це страшніше за наркоту). М'юз були першими їх ніхто не замінить. Акворс в принципі інші, але вони не зрівняються з М'юз. Про нових взагалі мовчу... (нових з ігор для смартфонів – прим. ред).


На яких фестах виступали? На яких плануєте?
У Києві на Отобе бувала, у Харкові на Йороконде і Ханіфесті, у Львові на Аніконі. Двічі була у Одессі у період Фан Експо, але так і не потрапила. Зараз живу у Німеччині і була тут на фестах, на Докомі і на Епікконі - це просто космос! Тут зовсім інший рівень. Наступний фест як раз Епіккон у Мюнстері, повезу свою K/DA Каїсу і щось ще.

Мабуть, німецькі фестивалі – це тема окремої розмови. А яким був у Вашому житті самий перший фестиваль? Які враження?
Першим був Київський Фестиваль Японської Анімації і це мене дико зарядило! Ми виступали і співали у трьох. Всім сподобалось, всі підтримували... Це було так чудово!

 
А чи траплялися якісь цікаві чи кумедні історії під час виступів чи приготування?
Я нажаль не так часто буваю на фестах... Але одна кумедна річ все ж є. На Ханіфесті у 2016 році я виступала з великою групою «Упороті Куском» (ох як це дивно українською звучить...). У нас було "дефіле", а аудіо до нього було нарізкою з музики. Ми виступили і я дивлюся відео...Це просто ор, бо я постійно відкриваю рота ніби співаючи. Але я єдиний лох, хто це робив. Це був досить епічний фейл. Я заріклася підспівувати на сцені.

Як себе почуваєте перед камерою? Чи є улюблені фотографи, з котрими постійно співпрацюєте?
Ви знаєте, спочатку фотосети були моєю ненависною частиною косплея. Але в один момент я спробувала працювати з такими фотографами як Mad Ingido, Aster Shade та Miadema. Вони повністю змінили моє ставлення, розкрили мій потенціал, в якомусь сенсі дали і свободу, але в той самий час направили у потрібне русло. Нині завдяки цим фантастичним людям фотосети - моя найулюбленіша частина косплею. Я стала більше зосереджуватись саме на цьому аспекті. На тому, щоб продумати все до деталей від мейкапу, до поз, реквізиту. В Німеччині я експериментую і працюю з багатьма новими фотографами. Слід сказати, що багато з фотографів тут не мають тих скіллів, що наші, але це зовсім не мінус. Вони розвиваються на очах і коли я маю конкретну задумку для сету ми все одно стараємось її реалізувати и вчимося можна сказати що разом.



Як близькі та рідні люди відносяться до Вашого захоплення? Як друзі? Чи підтримують?
Спочатку було важко з батьками. Я почала займатися цим, коли мені було 13 років...Батьки бачили в аніме лише усіляку «пошлоту» і проблеми, але я вперта! Друзів знайшла у цьому хоббі досить швидко, і в принципі усі мої "друзі" так чи інакше пов'язані з косплеем. Батьки стали підтримувати, хоча досить довго сварилися за кошти, але зараз, коли я заробляю сама, все без проблем і просять різні фотки, бо їм дуже подобається.

Які маєте захоплення, окрім косплею?
Навіть не знаю) я так довго цим займаюся. Ну я шию, граю у комп'ютерні ігри, дивлюсь серіали, читаю... як нормальна людина х). Взагалі зараз у мене 2 роботи, хлопець, і у вільний час від косплею вчуся на програміста. І зараз, коли я знайшла саме те, чим хочу займатися у цій сфері, ще час від часу дивлюсь туторіали, так пробую покращити навички.

Які творчі плани на майбутнє?
Майбутнє така нестабільна річ. Планів на косплей все ще гора, яка взагалі не зменшується... Поки що у планах поставити дедлайни по пошивам, пошити якомога більше костюмів на поїздку до України(я гадаю, що у травні поїду), між цим провести груповий сет по K/DA у Німеччині та ще пару сетів до весни... Плани наполеонівські, як завжди.



Чи хотіли б спробувати себе у образах готичних лоліт чи іншого різновиду лоліт (солодка, шіро)?
Лоліти це досить цікаво, але лише на один раз для мене. Не бачу у цих образах потенціали и за багато років так і не купила себе взагалі ніяке плаття... Хочу мілітарі, чи морську, чи традиційну китайську сукню лоліти. Солодка це не про мене, та й готична, якщо чесно теж якось не воно.
Мені набагато більше заходять різні фешн чи кежуал інтерпретації персонажів! У нас з Мухою(Наташа Муха) багато такого в планах. Якісь мізансцени персонажів за нашими ідеямя. Ми так робили Старфаєр і Рейвен, Баблгам і Марселін, на черзі Айві і Харлі...!

Як почалася ваша співпраця з Наталією Мухою? Які роботи вважаєте найкращими?
Ми з Мухою познайомилися в проекті на Ханіфест, але тісно спілкуватися почали значно пізніше, чесно кажучи, навіть не знаю коли і як, вже не пам'ятаю. Воно якось спонтанно сталося! Одного разу я позвала її в проект по лав лів – демоницям, і, здається, там ми стали ближче. З проекту багато хто відсіявся, фотосет у Одессі відмінився через певні обставини, і ми домовилися про наш перший парний фотосет. Я її попередила, що мені подобаються Макі та Умі як пара і я би хотіла принаймі пару кадрів у такому дусі. Вона погодилася, і якось воно пішло-поїхало. Наступного року, підчас мого наступного візиту в Україну ми відзняли нашу тестову ідею з Рейвен і Старфаєр у кежуал. Планувалося просто естетично, а рейтинг в процесі піднявся якось сам, і вийшло те, що вийшло. ХД От правда нам дуже сподобався і результат і процесс, тому не буду кривити душею у нас у планах майже одні парочки. Це досить кумедно, бо у нас у обох є хлопці, але чомусь нам подобається саме такий спосіб колаборації і зйомок) Зараз Муха моя найкраща подруга і, чесно кажучи, найкраща напарниця, яку я взагалі мала .



Що ж, побажаємо дівчині успіху у творчості, але не прощаємося. Ми плануємо порозмовляти з пані Yuyami на тему німецьких фестивалів, а фото обов’язково публікуватимемо на наших пабліках. Ну і те саме фото Сабер:

Інтерв'ю приготував Nekonosan